Hizmetler

Beylikdüzü Audi Oto Özel Servis

Dünyada ve özellikle Avrupa’da en çok tercih edilen otomobil markalarından biri Audi araçlardır.

Audi, dünya çapında kendini kanıtlamış, güçlü bir motora sahip, yüksek teknoloji ekipmanlar kullanan ve sağlamlığı ile öne çıkan teknolojik bir araçtır. Audi araçlarına bu kadar itibar kazandıran tabi ki kalifiye mühendisleridir, ancak bu Audi araçlarının servis ve bakıma ihtiyacı olmadığı anlamına gelmez.

Audi araçları da diğer tüm araçlar gibi servis kontrollerine ihtiyaç duyar. Düzenli olarak bakımı yapılan Audi araçları her zaman beklenen performansı gösterecektir.

Audi A3, Audi A4, Audi A6, Audi TT, Audi RS ve diğer tüm Audi araç modellerinin servis bakımları Beylikdüzü Audi Oto Özel Servis olarak tarafımızca kusursuz olarak yapılmaktadır.

Beylikdüzü Audi Oto Özel Servis olarak müşterilerimize İstanbul ve çevre illerden Audi marka araçlarla hizmet vermekteyiz. 16 yıllık tecrübemizle tüm Audi marka araçların tamir, bakım ve onarımlarını uzman kadromuz ile kaliteli ve garantili bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

İstanbul Beylikdüzü Audi Oto Özel Servis araçlar;

Audi Motor bakım ve onarım

Audi Dsg ve manuel Şanzıman tamiri

Audi Alt Bakım ve Onarım

Audi Sıvı Sızıntı Kontrolü

Audi Genel bakım ve onarım

Audi Filtre bakım ve onarımı

Audi Yağ bakımı

Periyodik bakım

Gizli özelliklerin kilidini açma gibi araçların ihtiyaç duyduğu tüm bakım ve onarımları yapıyoruz.

Periyodik Bakım Neden Önemli?

Periyodik oto bakım, aracın kilometresine veya kullanım süresine bağlı olarak, araç sahibi kişiler tarafından aracın düzenli olarak bakımının yapılmasıdır.

Aracın dizel veya benzinli olmasına göre bakım periyotları değişmektedir. Benzinli araçlara her 10 000 km’de bir bakım yapılmalıdır. Dizel araçlara her 15 000 km’de bir bakım yapılmalıdır. Ayrıca garanti kapsamındaki araçların yıllık bakımları yapılmadığı takdirde araç garanti kapsamı dışındadır. Bu yüzden bu detaylara dikkat etmeniz gerekiyor.

Araba Tamiri Neden Önemli?

Otomobiller hayatı kolaylaştırmak için hayatımızda sürekli kullandığımız ve ulaşıma büyük katkı sağlayan araçlardır. Ancak artık neredeyse temel bir ihtiyaç haline gelen otomobiller, zamanla çeşitli sorunlara ve arızalara neden olabiliyor.

Profesyonel oto tamir servisi ile aracınızda meydana gelen tüm arızaların giderilmesini sağlayabilirsiniz. Oto tamir hizmetleri, gün içinde kullandığınız ve ulaşım için tüm yükü taşıyan araçlarınızın bakım ve onarımlarını yaptırabileceğiniz yerlerdir.

Arabalar belirli bir kilometreden sonra düzenli bakım gerektirir. Nitekim bu bakımların motorun birçok farklı parçasına yapılması ve motor yağının düzenli olarak değiştirilmesi gerekmektedir. Bu nedenle arabalar bakımları yapılmadığında güvensiz hale gelmektedir. Sonuç olarak trafik kazalarının bir kısmı araçların gerekli bakımlarının yapılmadığı ve tamir edilmesi gereken bir kısmının dikkate alınmadığı durumlarda meydana gelmektedir.

Tüm bu verilere göre, herhangi bir küçük arıza durumunda dahi aracınıza iyi bakmanız ve dikkatli bir sürücü olmanız büyük önem taşır ve her türlü olumsuzluklardan korunmanız için faydalı olacaktır.

Oto Yedek Parçaları Neden Önemli?

Otomobil parçaları, aracınız için gerekli olan ve değiştirilmesi gereken alanı sağlayan parçalardır. Yedek parça, adından da anlaşılacağı gibi, yedekte bulunan ve hasarlı parçanın yerini alan parçalardır.

Otomobiller, kaportalarında meydana gelen çizik, ezilme ve ezik gibi sorunlar başta olmak üzere çeşitli sorunlar için yedek parçaya ihtiyaç duyarlar. Yedek parçalar sayesinde arabalar eski sorunsuz durumuna döndürülür.

Her yeni şey zamanla ya da yıllar içinde eskime ve yıpranmaya tabidir. Bu durumlar için otomobil üreticileri oto yedek parça üretmekte ve araçlarının hep ilk günkü gibi kalmasını isteyen sürücülere hizmet vermektedir.