Hizmetler

Beylikdüzü Citroen Oto Özel Servis

Beylikdüzü Citroen Oto Özel Servis olarak aracınızda oluşabilecek mekanikten elektriğe, kaporta boyaya kadar her türlü arıza da alanında profesyonel teknik ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. Servis danışmanlarımız ile yapacağınız görüşme sonucunda aracınızın ihtiyacı olan tüm teknik desteği Beylikdüzü Citroen Oto Özel Servis olarak aracınızın ve sizlerin güvenliğini göz önünde bulundurarak sağlamaktayız. Hizmetlerimiz arasında; periyodik bakım; akü değişimi, yağ değişimi, arıza tespit işlemleri, oto klima bakımı, şanzıman bakımı, boya ve kaporta işlemleri ile elektrik işlemleri bulunmaktadır.

Periyodik Bakım

Beylikdüzü Citroen Oto Özel Servis periyodik bakım hizmeti ile aracınızın ihtiyacı olan her ayrıntıyı düşünür. Bilgisayarlı arıza tespit cihazı sayesinde aracınızın özellikle muayene öncesi kontrollerini sağlar. Periyodik bakım aracın marka ve modeline göre hatta yaşına göre zamansal değişiklikler göstermektedir. Periyodik bakım takibiniz için sizler de Beylikdüzü Citroen Oto Özel Servisine gelerek aracınızın ihtiyaçlarını zamanında kontrol edebilirsiniz. Periyodik bakım hem aracınızın sağlığı hem sizlerin güvenliği hem de sürüş keyfiniz açısından oldukça önemlidir. Periyodik bakım ile aracınızın yol tutuşu daha güvenlikli olurken aynı zamanda yakıt tasarrufu sağlamanıza da olanak sağlar.

Akü Değişimi

Akü değişimi basit bir konu gibi görünse de çok fazla dikkat gerektiren ve incelikleri olan bir konudur. Aracınızın donanımına uygun akünün tercih edilmesi bunların başında gelmektedir. Araç performansı açısından direkt etkili olan aküler araç üreticisinin tavsiye ettiği uygunlukta olmalıdır. Akü montajı da akü tercihi kadar önemlidir. Kutup başlarının az ya da çok sıkılması bağlantı sorunları yol açacağı gibi aynı zaman da akü sızıntısı tehlikesi de arz edebilir.

Yağ Değişimi

Motorunuzun performansı kullandığınız yağın kalitesine ve değişim aralığına göre artmaktadır. Motorunuzu koruyan en önemli etkenlerden biri olan motor yağı

Elektrik

Aracınızın elektronik her tür bakım ve onarımı için Beylikdüzü Citroen Oto Özel Servisine güvenebilirsiniz. Bilgisayarlı arıza tespiti sayesinde aracınızın sorununu tam olarak belirkeyerek aracınıza uygun çözümleri sizlere sunuyoruz. Beylikdüzü Citroen Oto Özel Servisi olarak alanında donanımlı elektrik uzmanlarımız karşılaşabileceğiniz her türlü sorunda sizlere hizmet vermekte.

Otomatik Şanzıman

Otomatik şanzıman günümüzde en çok tercih edilen vites seçeneklerinden biridir. Gerek sürüş konforu gerekse yol tutuşuyla özellikle büyük şehirlerde ve trafiğin yoğun olduğu yerlerde yaşayanlar için birinci tercih haline geliyor. Aracınızın her parçası gibi otomatik şanzımanı da belirli periyotlarda bakıma ihtiyaç duyar. Beylikdüzü Citroen Oto Özel Servisi olarak aracınızı en yüksek performans ile kullanmanız için şanzıman bakımına davet ediyoruz.

Arıza Tespit

Arıza tespit işlemi aracınızı koruyan bir sistemdir. Araçların gelişen teknoloji ile elektronik altyapıya sahip hale gelmesi sistemsel arızalara da ortam hazırlamakta. Elektronik aksam ile mekanik aksam arasındaki senkronizasyonu sağlamak her hangi bir aksamada sorunun yerini anında tespit edip müdehale etmek gerekmektedir. Arıza tespit cihazı sayesinde net olarak nerede sorun olduğu görülür ve gereksiz parça değişiminin önüne geçilmiş olur.