Hizmetler

Beylikdüzü Fiat Oto Özel Servisi

Otomobiller arasında marka olarak adında önemli bir yere sahip olan Fiat, ülke genelinde araç sayısı bakımından oldukça yüksek rakamlardadır. Pek çok araç sahibinin kullandığı, spor ve sedan tarzı otomobilleriyle hemen her kesime hitap eden bir marka olan Fiat, Türkiye pazarında büyük yer edinmiş bir markadır.

Birçok araç sahibinin memnun kaldığı bir marka olan Fiat, oldukça tercih edilen ve ülke genelinde geniş bir oto servis yelpazesine sahip olan bir markadır. Günlük hayatta birçok araç sahibi toplu taşıma yerine özel araçlarıyla seyahat etmeyi daha rahat bulmaktadır. Bunun sonucunda araçlarda bulunan parçaların uzun süreli kullanımı sonucunda yorulma ve deformasyonlar meydana gelmektedir. Bu tür küçük deformasyonların yanı sıra trafik kazası gibi durumlarda araçlarda büyük hasarlar meydana gelmekte ve servisler bu hasarların giderilmesinde müşterilerine büyük hizmetler sunmaktadır.

Fiat markasının İstanbul’daki Beylikdüzü Fiat Oto Özel Servisi, İstanbulluların en çok tercih ettiği Fiat servisi olarak öne çıkıyor. Müşterilerine karşı tutumu ve sunduğu kaliteli hizmet ile kısa sürede birçok müşterinin beğenisini kazanarak üst sıralara çıkmayı başarmıştır.

Beylikdüzü Fiat Oto Özel Servisi olarak İstanbul’daki diğer servisler arasında öne çıkan bir servistir. Bunun en önemli nedenlerinden biri müşteriye verilen hizmettir. Hizmetin yanı sıra müşterilerin en çok merak ettiği nokta ise araçlarından kaç gün uzakta olacakları oluyor. Özellikle araçları ile ilgili işleri olan veya günün büyük bir bölümünde araçlarına ihtiyaç duyan kişiler, yapım ve onarım sürecinin çok kısa olmasını isterler.

Türkiye’nin ve dünyanın en büyük otomobil şirketlerinden biri olan Fiat, bünyesinde birçok markayı barındırmaktadır. Türkiye’de de birçok model üretiliyor. 1899 yılında İtalya’da kurulan Fiat’a bağlı Maserati, Ferrari, Alfa Romeo, Chrysler, Jeep gibi lüks markalar da var. Bu anlamda Fiat aslında hemen her gelir grubuna göre araç üreten bir otomobil firması.

Bir de Fiat marka arabanız varsa; Beylikdüzü Fiat Oto Özel Servisi periyodik bakım, hasar onarım veya yedek parça talep ve talepleriniz için hizmetinizdedir.

Periyodik Bakım Nedir?

Aracın uzun ömürlü olması için uygun bakım gereklidir. Bu nedenle 1.3 Multijet araçlarda her 10.000 kilometrede bir yağ bakımı dahil olmak üzere her 20.000 kilometrede bir (veya kilometre dolu değilse yılda bir kez) tüm araçlara periyodik bakım yapılması gerekmektedir.

  • Sürüş güvenliğiniz ve aracınızı maksimum performansla kullanmanız,
  • Olası arızalara karşı önleyici tedbirler almak,
  • Aracın kullanımı sırasında çevreye zarar vermeyecek emisyon standartlarında kalması sağlanır.

Sürüş güvenliğiniz ve aracınızın maksimum performansla kullanılması, Olası arızalara karşı önleyici tedbirlerin alınması, Aracın kullanımı sırasında çevreye zarar vermeyecek emisyon standartlarında kalması sağlanır.

Bakım Paketi Hizmeti Nedir?

Fiat yetkili servislerinin onarım kalitesi ile aracınızın bakımını daha uygun fiyata yaptırmanız için bakım paketi hizmetini sunuyoruz. Kullanım sıklığınıza göre size uygun olan kilometre seçeneklerini kapsayan bakım paketi ile bakım ücretini peşin ödeyerek olası enflasyon ve fiyat artışlarından korunursunuz. Aracınızı satın aldığınızda veya ilk bakımınızı yaptırana kadar size en uygun bakım paketini Fiat yetkili servislerinden satın alabilirsiniz.

Faydaları Nelerdir?

Hesaplanabilir

Enflasyon ve fiyat artışlarından etkilenmezsiniz.

Kolay

Aracınızı bakım için servise getirdiğinizde ücret ödemezsiniz.

Akıllı

Fiat’ın kullanım kılavuzunda açıklanan standartlardaki bakım planına uyulur.

Güvenilir

Aracınızın tamiri, Fiat yetkili servislerinde fabrikada eğitim almış teknik personel tarafından yapılır.

Koruyucu

Düzenli bakım, aracınızın ikinci el değerini artırır.

Devredilebilir

Aracınızı sattığınızda bakım paketi yeni sahibine devredilir.