Hizmetler

Beylikdüzü Hyundai Oto Özel Servis

Firmamız Beylikdüzü Hyundai Oto Özel Servisi olarak İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü, Esenler, Esenyurt, Avcılar, Büyükçekmece, Bakırköy, Küçükçekmece bölgelerinde hizmet vermektedir. Beylikdüzü Hyundai Oto Özel Servis olarak Hyundai marka araçların i10, i20, Kona, Tucson, Accent, i30 modelleri başta olmak üzere tüm Hyundai araçlarına hizmet vermekteyiz. Beylikdüzü Hyundai Oto Özel Servisi, yetkili servislerde yıllardır teknik servis personeli vermekte olan uzman personel tarafından hizmet vermektedir. Son teknoloji teşhis cihazları ile hizmet veriyoruz. Dürüstlük ilkesi ve kusursuz hizmet anlayışımızla Hyundai marka araçlara hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz . Ayrıca elektrik ve mekanik arızalarını 7/24 yol yardımı ile en kısa sürede çözmeyi ve siz değerli müşterilerimizin yanında olmayı ilke edinmiştir .

Ana Hizmetlerimiz

  • Periyodik bakım
  • Orijinal Test Cihazı ile Motor Testi
  • Elektrik Arıza Tespiti ve Onarım
  • Klima Tamiri ve Bakımı
  • Arıza Hasar Gövde Onarımı ve Onarımı
  • Tüm Bileşenlerin Genel Bakım ve Onarımı
  • 7/24 Yıllık Yardım ile Elektrik ve Mekanik Servis

Hyundai grubuna ait tüm binek ve ticari araçlarınızın kaporta boya, elektronik, motor mekanik, ve yedek parça ihtiyaçları için ileri teknoloji cihazlarımız ve uzman ekibimizle kaliteli hizmet veriyoruz.

Beylikdüzü Hyundai Oto Özel Servis İle Konforunuz Rahat

Elektronik test cihazları ile arızaları profesyonelce tespit ederek, doğru kararla, müşteri memnuniyeti ve güvenini esas alarak hizmet veriyoruz.

Beylikdüzü Hyundai Oto Özel Servis kaliteli, güvenilir, dürüst, ekonomik, hızlı ve garantili hizmet sunmaktadır.

Oto Motor Servisi

Teknik açıdan bakıldığında, otomobiller giderek daha karmaşık ve atölyeler için daha zorlu hale geliyor.

En son teşhis ekipmanı ile arıza analizi

Doğru ayar, optimum motor performansı sağlar.

Mekanik Servis

Aracınızdaki mekanik bileşenlerle ilgili sorunlarıyla karşılaşıyorsanız, egzoz sisteminden dişli kayış değişimi ve amortisörlere kadar her şeyi yeniden çalışır duruma getirmek için özel olarak eğitilmiş uzmanlarımıza güvenebilirsiniz.

Yılların tecrübesi, en son test ekipmanlarının kullanımı ve gerekli olan teknik verilere erişim kolaylığıyla profesyonel uzmanlarımız aracınızda gerekli olan her türlü mekanik sistem çalışmasını hızlı ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirebilmektedir.

Onarım gerektirse bile her zaman orijinal ekipman standart yedek parçaları kullanır.

Oto Elektrik

Oto elektrik, araçların elektrik aksamlarını inceleyen, arıza olup olmadığını tespit eden ve aracın elektrik aksamlarının yenilenmesini takip eden bir meslektir. Oto elektrikli araçta elektrik mekanizması ile çalışan herhangi bir parçada oluşabilecek sorunlardan sorumludurlar ve bu parçaları tamir etme kabiliyetine sahiptirler. Oto elektrikçilerinin sorumlu olduğu araç parçalarından bazıları aşağıdaki gibidir. Araçtaki aydınlatma sistemleri Araçtaki genel elektrik tesisatındaki eksiklikleri ve aracın ısıtma sistemleri giderir ve döşemesini gerçekleştirir. Gerektiğinde elektrikli parçaları onarır veya değiştirir. Marş motorları, alternatörler, far ayarları, alternatör regülatörleri, aydınlatma sistemleri, akü, marş şalterleri, gösterge paneli, farklı model araçların göstergeleri gibi bileşenlerin kontrol ve onarımını yapar.