Hizmetler

Beylikdüzü Kia Oto Özel Servisi

Kia markası otomobilleri ile bilinse de ilk olarak bisiklet üretici olarak üretim hayatına başlamış bir şirkettir. Sonra ki yıllarda faaliyet alanına otomobilleri de ekleyerek şimdilerde otomobil sektörünün köklü ve prestijli markaları arasında yerini almış bulunmaktadır. Türkiye distribitörü Çelik motor olmaktadır.

Beylikdüzü Kia Oto Özel Servisi Hizmetleri

Beylikdüzü Kia Oto Özel Servisi olarak periyodik bakım ve onarım hizmetlerinin yanı sıra hasar servisi ile de sizlere hizmet vermekteyiz. Acil yol yardımı , oto kuaför hizmetleri ve lastik oteli hizmetimiz ile de rakipsiz olmaya devam ediyoruz. Beylikdüzü Kia Oto Özel Servisi içerisine girdiğiniz andan itibaren Uzman servis danışmanlarımız sayesinde aracınızı güvenle bizlere emanet edebilirsiniz.

Periyodik Bakım

Beylikdüzü Kia Oto Özel Servisi olarak alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile aracınızı korumak ve sizlerin güvenliğini sağlamak adına çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Sürüş güvenliğiniz, aracınızın ömrünün ve yakıt tüketiminin verimli olması bizlerin ilk amacıdır. Yaptıracağınız düzenli periyodik bakımlar sayesinde aracınızın yakıt tasarrufu yaptığına tanık olacaksınız. Sizler için daha emniyetli ve güvenilir hale gelecek olan araçlarınız ile yaşayacağınız sürüş keyfi paha biçilemez olacaktır. Bire bir orijinal yapılan parça değişimleri ile aracınızın ömrü uzarken aracınızın performansı artıyor olacaktır.

Aracınızdan yüksek verim elde etmek için Beylikdüzü Kia Oto Özel Servisi ile iletişime geçerek Kia racınızın periyodik bakım dönemini öğrenmenizi öneririz.

Hasar Servisi

Mevcut bir kaza sonrasında aracınızın mekanik aksamı için ya da kaporta boya düzeltme ihtiyaçlarınız için 7/24 yanınızda olmaya devam ediyoruz. Hasar işlemlerinizde anlaşmalı sigortalarımız aracılığı ile hasar bildiriminizi en kısa süre içinde gerçekleştirerek sizlere ikame araç sağlıyoruz. Değişmesi gereken parçalarınızı bire bir orijinal olanları ile değiştiriyor. Onarımın her aşamasında sizlere günlük bilgilendirme sağlıyoruz. Hasar onarım süreci boyunca aracınıza uygulanmakta olan tüm işlemler Beylikdüzü Kia Oto Özel Servisi güvencesi altındadır. Mekanik onarım aşaması tamamlandıktan sonra aracınız kalite kontrol birimimiz tarafından test sürüşüne çıkarılarak yol testine tabii tutulmaktadır. Yol testinde her hangi bir sorun teşkil etmeyen araçlar kaporta boya bölümüne alınarak gerek görülürse boya rötuşları yapılır. Ya da tamamen boyamaya girebilmektedir. Boya fırınlarımız ve astar kabinlerimiz ile alanında uzman teknisyenlerimiz aracılığı ile aracınızın boyası aslına uygun şekilde yapılmaktadır.

Acil Yol Yardımı

Yaşadığınız her hangi bir arıza ya da kaza durumunda sizlere olay yerinde müdehale etmek amacı ile kurmuş olduğumuz acil yol yardım ekibimiz haftanın yedi günü yirmi dört (7/24) saat boyunca sizlere hizmet vermektedir. Aracınız ile ilgili sorun yaşadığınız zaman acil yol yardım hattımızdan bizlere ulaşarak alanında uzman yol yardım ekibimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz. Uzman ekibimizin yönlendirmeleri ile aracınızın arıza tespiti yapılıp duruma göre ihtiyacınıza uygun yol yardım yönlendirmesi sağlanacaktır.