Genel

Beylikdüzü Mercedes Oto Özel Servis

Mercedes konforlu ve güvenli sürüş sağlamakta fakat modellerinin fiyatları da yüksek. Adı, Mars gezegeninin İspanyolca anlamından geliyor.

Mercedes marka aracınız için gerekli periyodik bakım, hasar onarımı ve yedek parça temini artık çok kolay.

Mercedes Oto Servislerimiz

Mercedes arabaları şüphesiz dünyadaki her insanın bildiği ve hayalini kurduğu elit araçlardan biridir.

Mercedes motorları yıllardır dünyanın en sağlam motorlarını üreterek, kullandıkları teknolojik donanımlarla rakiplerini geride bırakmakta ve sağlamlıkları ile akıllarda yer etmektedir. Bu kadar nitelikli bir araca sahip olmak, aracın bakıma ihtiyacı olmadığı anlamına gelmez.

Uzun yıllar Mercedes aracı sahibi olmak istiyorsak aracın bize sunduğu hizmeti aracımıza da sunmalıyız. Mercedes araçları bakımları yapıldığı ve rutin kontrolleri yapıldığı sürece kimseyi yarı yolda bırakmayacak ve kendilerinden beklenen performansı yansıtacaktır.

Mercedes Bakımı

Mercedes aracınızın bakımını yaşına ve kilometre sınırına göre yaptırmanız hem güvenliğiniz hem de araç performansınız için son derece önemlidir. Periyodik olarak veya ihtiyaçlarınıza göre farklı bir bakım paketi ile sizlere hizmet vermekteyiz. Beklemeden en hızlı şekilde bakım hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Mercedes Bakım Hizmetleri

-Hava filtresi değişimi

-Yağ Servisi

-Mikro filtre değişimi

-Ön ve arka fren diskleri değişimi

-Fren hidrolik servisi

-Yakıt Filtresi değişimi

-Ön Arka fren balatalarının değiştirilmesi

-Buji değişimi

-Debriyaj seti değişimi

-Soğutucu değişimi

-Silecek sıvısı

Mercedes Makina Servisi

Mekanik sistemler tüm araçların en önemli noktasıdır ve işçilik kalitesi en üst seviyede olmalıdır. Hem sizin hem de aracınızın günlük hayatı için mekanik bakımlara dikkat edin. Beylikdüzü mercedes servisimizde her model aracın mekanik aksam sorunları giderilmektedir.

Mercedes Klima

Beylikdüzü Mercedes Servisi tüm araç klima modelleri için bakım ve onarım hizmeti vermektedir. Klimanızdan daha iyi performans alabilmeniz için gerekli bakımları zamanında yaptırmanız tavsiye edilir. Kısa sürede en iyi performansı almanız için Beylikdüzü Mercedes servis ekiplerimiz onarım ve bakım hizmeti vermektedir.

Elektronik parçalarda oluşabilecek tüm sorun ve arızalara kısa sürede kalıcı çözümler üretiyoruz. Son teknoloji ekipmanlarımız ile birkaç dakika içerisinde sorunun kaynağını buluyor ve düzeltiyoruz. Mercedes araçlarınızın bütün elektrik ve elektronik sistem arızaları için Beylikdüzü Mercedes servisi ekiplerimize ulaşabilirsiniz.

Elektronik arıza hafızalarının ve fonksiyonlarının planlı periyodik bakımlarda kontrol edilip edilmediği veya talep üzerine sadece elektronik hizmet verilmektedir. Servisimizde geçici arızalar anında giderilmektedir. Parçanın değişmesi gereken durumlarda tarafınıza bilgi verilecek ve onayınızla servisimizde elektronik parça değişimi yapılacaktır.

Kaporta

Servisimizde tüm Mercedes araç modellerinin kaportası yapılmaktadır. Her türlü hasardan sonra servisimizde yedek parça değişimi veya onarım ve onarım hizmeti alabilirsiniz. Kaliteli işçilik ve üstün teknoloji ile sizlere sorunsuz ve kaliteli kaporta hizmetleri sunuyoruz.

Kaporta Onarım Onarımı

Beylikdüzü Mercedes servisi için en deneyimli teknisyenlerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Üstyapı aracın yüzüdür ve komple bir işçilik gereklidir. Fabrika standartlarında işçilik kalitesi için aracınızı servisimize teslim edin.