Hizmetler

Beylikdüzü Opel Oto Özel Servis

Opel araçlar, dayanıklılıkları, güçlü motorları, teknolojik tasarımları ve uzun ömürleri ile dünya çapında en çok tercih edilen araç markalarından biridir. Elbette Opel araçlarının bu kadar kaliteli olması, düzenli bakım gerektirmemeleri gerektiği anlamına gelmiyor.

Opel araçları gün içinde zorlu koşullarda veya asfaltta çok yüksek performans sağladığı için düzenli bakım yapılması bu araçlardan tam verim alınması anlamına da gelmektedir. Bu nedenle Opel araçlarının düzenli bakımları Opel servisinde titizlikle yapılmalıdır. Aksi takdirde her araçta olduğu gibi bu araçların da ömrü olması gerekenden daha kısa olacaktır.

Servisimizde Opel vectra, Opel Insignia, Opel Corsa ve  Opel Zafira, Opel Astra ve Opel Meriva ve diğer tüm Opel modellerinin bakım ve onarımları titizlikle ve kaliteli bir şekilde yapılmaktadır.

Beylikdüzü Opel Oto Elektrik-Elektronik

Uzman ekibi ve orijinal arıza tespit cihazları tarafından kontrol edilen firmamız, arıza durumunda orijinal parçalar kullanılarak tamir edilmektedir.

Klima sadece aracın içini soğutmakla kalmaz, aynı zamanda içerideki havanın temizlenmesinde de görev alır. Klima sistemi buna göre önemli bir sistemdir.

Bu önemli sistemin bakımında oldukça önemlidir. Klima bakımı geciktirilmemelidir.

Beylikdüzü Opel Motor Mekanik

Servisimizde mekanik bakım kapsamına giren hizmetlerimiz;

– Ön düzen

– Periyodik bakım

– Yürüyen aksam

– Motor bakımı

– Fren tamiri

– Parça değişim işlemleri uzman kadromuz ve profesyonel ekipmanlarımız ile özenle yapılmaktadır.

Opel Yedek Parça

Servisimizde orijinal ve muadili yedek parçalar kullanılmaktadır.

Orijinal yedek parçalar aracınızın çokça uzun ömürlü olmasına katkı sağlar. Servisimizde kullanılan eşdeğer yedek parçalar Avrupa standartlarında sertifikalı ürünlerdir.

Zamanında ve güvenilir hizmet politikası ile servisimizde yedek parça stoklarımızda mevcuttur.

Beylikdüzü Opel Oto Özel Servis kaliteli, güvenilir, dürüst, ekonomik, hızlı ve garantili hizmet sunmaktadır.

Firmamız Beylikdüzü Opel Oto Özel Servis olarak hizmet vermekte olup Beylikdüzü’nde hizmet vermektedir. Beylikdüzü Opel Oto Özel Servisi, tüm Opel periyodik bakım ve yol yardım ihtiyaçlarınız için 7/24 hizmetinizde! Beylikdüzü Opel Oto Özel Servis uzman ekibi ile aracınızın kaporta boya düzeltme işlemlerini kısa sürede ve ekonomik koşullarda gerçekleştirmektedir. “Gövde Boyası” Aracın gövdesinde dış darbeler sonucu oluşan, boyanın zarar gördüğü ezik, ezik ve eziklerin eski haline getirilmesi işlemidir. Doğrultma işleminde sac ve galvaniz malzemeden yapılan parçalar için “Centre Dent Çektirme” sistemi kullanılmaktadır. Otomotiv sektöründe son yıllarda araç gövde parçaları üretiminde Alüminyum Alaşımlı malzemeler giderek daha fazla kullanılmaktadır. Bu tür Alüminyum Alaşımlı malzemelerden yapılmış motor kaputu, ön ve arka çamurluklar, bagaj kapakları, kapılar gibi parçalardaki ezikler Dent Çektirme adı verilen sistemle düzeltilir. Ezik Kaput Onarım işleminde sadece ezikler, düzeltilir.

Bakım Ve Onarım

Araç kullananlar her zaman kendi hayatlarına ve taşıdıkları insanların hayatlarına dikkat etmeleri gerektiğini unutmamalıdır. Basit bir hatayı görmezden geldiğiniz sorun size veya aracınızın canına mal olabilir. Bu nedenle araçlarınızın periyodik bakımlarını kesinlikle ihmal etmemelisiniz. Beylikdüzü opel oto özel servisi uzman ekibi ile bakımlarınızı kısa sürede ve ekonomik koşullarda yapar ve sizi beklemeden araçlarınızı teslim eder. Özenle çalışan personelimiz işlerini titizlikle ve her şeyden önce can güvenliğini düşünerek yapmaktadır. Araçlarınızın elektrik, cam değişimi, boya, kaporta, elektronik, yedek parça değişimlerinde onayınız doğrultusunda Opel orijinal parçaları kullanılarak garantili servis hizmeti verilmektedir.