Hizmetler

Beylikdüzü Oto Servis

Beylikdüzü Oto Servis, hızla gelişen otomotiv sektöründe ticari ve özel araçların bakım ve onarımını deneyimli ve profesyonel hizmet anlayışıyla yapar, aracınızı en cazip servis koşullarıyla teslim alır ve bir telefonla bakımını yapar, gerekli bakımları sorunsuz yapar. herhangi bir iş kaybı ve aracınızı adresinize teslim eder.

Uzman Kadromuzla Kaliteli Hizmet Sunuyoruz

Sektörde uzun yıllarını dolduran oto bakım onarım markası Beylikdüzü Oto Servis, “Oto Bakım ve Koruma” operasyonlarında aktif olarak hizmet vermektedir. Tüm onarımlarda garantili işçilik sunuyoruz. İzmir’de hizmet veren firmamız 1500’ü aşkın müşteri referansı ile kaliteden ödün vermeden güvenle hizmet alabileceğiniz bir işletmedir.

Misyonumuz

Beylikdüzü Oto Servis sektöründe müşteri odaklılık, dürüstlük, güvenilirlik, karşılıklı kazanç ve hizmet kalitesi gibi ilkelerimiz ile fark yaratabilmek için; ilkelerimizi ve çalışma disiplinimizi bilgimizle bütünleştirerek hızlı ve karlı büyümek.

Vizyonumuz

Beylikdüzü Oto Servisi olarak sadece vizyonumuzu gerçekleştirmek için; Misyonumuza, ilkelerimize bağlı kalarak ve mükemmelliğe odaklanarak gerçekleştirilebileceğinin bilincindeyiz.

Beylikdüzü Oto Servisi Avcılar, Beylikdüzü, Esenyurt, Büyükçekmece ve Küçükçekmece bölgelerinde araç bakım ve onarım hizmeti vermektedir.

Faaliyet gösterdiği sektörlerde en kaliteli hizmet ve ürünleri sunmak için öncelikle şirketlerine değer katan çalışanlarına ailelerinin birer ferdi gibi değer vermektedir.

Beylikdüzü Oto Servisi, kurumsal imajını ve markasını geliştirmek amacı ile küresel anlamda her türlü değişim, gelişme ve teknolojiyi sürekli takip eden, bunları işine yansıtabilen ve performanslarını tetikleyebilen uzman, yönetici ve liderler yetiştirmeyi amaçlamaktadır.

Doğru Hizmeti Seçmenin Avantajları

Alanında uzman servisler, test cihazları ve kontrolleri ile çözüm için gereken hizmetleri çok daha hızlı bir şekilde sunmaktadır.

Farklı marka ve model araçlar için zaman zaman yedek parça ihtiyacı olmaktadır. Bu doğrultuda doğru servis seçimi, araç için orijinal yedek parça desteği sağlamakta ve onarım hizmetlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Araç ve trafik sigortası şirketinin tavsiye ettiği hizmetler, bakım avantajlarının yanı sıra indirim ve fiyat avantajı da sunmaktadır. Örneğin bazı sigorta müşterilerine özel uzman personeli ile aracınızın her türlü ihtiyacına çözüm sunmaktadır.

Deneyimsiz işçiler aracı yanlış bir şekilde onarabilir. Doğru servis seçimi, en sağlıklı şekilde onarım olasılığını artırır ve bu yönde masraflarınızın yüksek olmasını engeller.

Ayrıca bazı durumlarda sürücüler; araç temizliği, silecek değişimi, sigorta ve akü değişimi gibi bazı bakımları kendileri yapabilirler. Motor soğutma suyunun değiştirilmesi ve motor yağının değiştirilmesi de sürücüler tarafından yapılabilir. Ancak güvenlik ve yüksek performans sağlamak adına bu tür işlemlerin araç hakkında bilgisi olan kişilere bırakılması daha sağlıklı olacaktır.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

  • En iyi müşteri hizmeti ve memnuniyet garantisi.
  • Etkili ihtiyaç analizi ile çözümler üretmek.
  • Sorun ve çözüm odaklı çalışma.
  • 20 yıldan fazla tecrübe ve bilgi.
  • Uzman kadro ve güncel donanım.