Hizmetler

Beylikdüzü Renault Oto Özel Servis

Türkiye’de ülkemiz genelinde en çok kullanılan ulaşım aracı otomobillerdir. Arabaların hayatımızda büyük bir yeri vardır ve ortaya çıkan sorunlar oldukça fazladır. Kullanılan araçlarda birçok parça zamanla kendiliğinden deforme olur ve lastikler. Yıpranmış parçaların yeni parçalarla değiştirilmesi alınabilecek en iyi önlemdir. Ülke geneline bakıldığında kullanılan çok sayıda otomobil markaları bulunmaktadır.

Bu otomobil markaları arasında ilk öne çıkanlardan biri de Renault. Marka olarak adından söz ettiren ve birçok kullanıcısı olan Renault’nun doğal olarak birçok hizmeti de bulunuyor. Arabalardaki parçaların zamanla deforme olması veya arabanın büyük bir kısmının bir kaza sonucu deforme olması olası bir servis ziyaretini zorunlu kılmaktadır. Renault’nun ülke genelinde ve nüfus bakımından en büyük şehir olan İstanbul’da birçok servisi bulunuyor. Ancak bu hizmetlerden biri daha öne çıkıyor. Beylikdüzü Renault Oto Özel Servisi, İstanbul genelinde birçok araç kullanıcısı için popüler bir servis haline geldi. Birçok kişinin tercih etmesinin en önemli sebeplerinden biri de müşteri memnuniyetinin çok üst düzeyde olmasıdır.

Hakkımızda

Araçlarınızın servisi için profesyonel ekibi ve ekipmanlarla yaşadığınız sorunlarınıza kesin olarak çözümler üreterek İstanbul Avrupa Yakası’nda hizmetinizdeyiz. Beylikdüzü Renault Oto Özel Servis, araçlarınızın periyodik bakım ve onarımlarını günümüz ekonomik koşullarına uygun fiyatlarla güvenle yaptırabileceğiniz size özel bir hizmettir. Beylikdüzü Renault Oto Özel Servisi uzman ekibi, kaliteli ürün, özel servis, yedek parça servisi ile garantili hizmet anlayışını benimsemiştir.

Firmamız Beylikdüzü Renault Oto Özel Servisi olarak İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü, Avcılar, Bahçeşehir, Bahçelievler, Küçükçekmece, Esenyurt, Bakırköy, Esenler bölgelerinde hizmet vermektedir. Beylikdüzü Renault Oto Özel Servis ekibi olarak bizler Renault marka araçların Megane, Symbol, Clio, Captur, Kajdar, Talisman modelleri başta olmak üzere tüm Renault araçlarının modellerine hizmet vermekteyiz. Beylikdüzü Renault Oto Özel Servisi, yetkili servislerde yıllardır teknik servis personeli vermekte olan uzman personel tarafından hizmet vermektedir. Son teknoloji teşhis cihazları ile hizmet veriyoruz. Dürüstlük ilkemiz ve kusursuz hizmet anlayışımızla Renault marka araçlara hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Renault marka araçlarınıza özel, motor, elektrik, şanzıman, mekanik, yedek parça hizmetleri vermekten mutluluk duymaktayız. Ayrıca elektrik ve mekanik arızalarını 7/24 yol yardımı ile en kısa sürede çözmeyi ve siz değerli müşterilerimizin yanında olmayı ilke edinmiştir.

Ana Hizmetlerimiz

  • Periyodik bakım
  • Orijinal Test Cihazı ile Motor Testi
  • Elektrik Arıza Tespiti ve Onarımı
  • Klima Tamiri ve Bakımı
  • Arıza Hasar Gövde Onarımı ve Onarımı
  • Tüm Bileşenlerin Genel Bakım ve Onarımı
  • 7/24 Yıllık Yardım ile Elektrik ve Mekanik Servis

Renault grubu tüm binek ve ticari araçlarınızın tüm ihtiyaçları için ileri teknoloji cihazlarımız ve uzman ekibimizle kaliteli hizmet veriyoruz.

Beylikdüzü Renault Oto Özel Servisi İle Konforunuz Rahat, Yolunuz Daha Da Güvenli

Elektronik test cihazları ile arızaları profesyonelce tespit ederek, doğru kararla, müşteri memnuniyeti ve güvenini esas alarak hizmet veriyoruz.

Beylikdüzü Renault Oto Özel Servis kaliteli, güvenilir, dürüst, ekonomik, hızlı ve garantili hizmet sunmaktadır.