Hizmetler

Beylikdüzü Skoda Oto Özel Servis

Beylikdüzü Skoda Oto Özel Servis firmamız İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer almaktadır. Beylikdüzü Skoda Oto Özel Servis İstanbul Avrupa yakasında Skoda marka araçların motor mekanik servisi, elektrik arıza bakımı, şanzıman tamir ve bakımı, enjektör bakımı ve tüm servis hizmetlerini vermektedir. Ayrıca Beylikdüzü Skoda Oto Özel Servis olarak; Ayrıca oto bakım ve oto tamir hizmetleri de vermekteyiz.

Skoda Bakım, Skoda Repair gibi işlemleriniz için 7/24 destek sağlıyoruz. Skoda bakım onarım işleriniz ile ilgili tüm sorularınızı bizimle iletişime geçerek sorabilirsiniz. Skoda marka aracınızın periyodik bakım fiyatlarımız için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Skoda Özel Servisi; Skoda marka araçlar octavia, süper, fabia, scala, kamiq vb. Skoda araçların tüm modelleri başta olmak üzere tüm modellerine hizmet vermekteyiz.

Skoda marka araçlar için bakım, onarım ve onarım çözümleri konusunda uzman teknik ekibimizden destek alabilir, iletişim numaramızdan bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Ana Hizmetlerimiz

 • Periyodik bakım
 • Orijinal Test Cihazı ile Motor Testi
 • Elektrik Arıza Tespiti ve Onarımı
 • Klima Tamiri ve Bakımı
 • Arıza Hasar Gövde Onarımı ve Onarımı
 • Tüm Bileşenlerin Genel Bakım ve Onarımı
 • 7/24 Yıllık Yardım ile Elektrik ve Mekanik Servis

Son teknoloji bilgisayarlarımız ve deneyimli ustalarımız ile araçlarınızın durumunu tespit ederek, gördüğünüzden fazlasını tespit ediyor ve dilerseniz tamir, onarım, orijinal veya yan sanayi parçaları ile değiştiriyoruz.

Beylikdüzü Skoda Oto Özel Servis aracınızın tüm planlı bakımları için güvenilir, ekonomik ve servis garantisi sunar.

Motor Mekaniği

Beylikdüzü Skoda Oto Özel Servis olarak son teknolojiyi temsil eden test ve kalibrasyon cihazlarına sahiptir ve güncellemeleri yakından takip etmektedir.

Kuruluşumuzda görev yapan ustalarımız mesleki yeterlilik belgelerine sahip olmakla birlikte teknolojik yenilikleri takip etmeleri için eğitim almaları da teşvik edilmektedir.

Kaporta Boya İşlemleri

Beylikdüzü Skoda Oto Özel Servis olarak Aracınızın hasar görmesi durumunda uzman ekibimiz tarafından ekspertiz yapılır. Aracınızda oluşan hafif veya ağır hasarlar onarılır ve gerekirse orijinal yeni parça ile işleme devam edilir.

Aracınızın boya ihtiyacı, renk kodu ile fırınlama yöntemi uygulanarak lokal veya komple boyanır.

Elektrik-Elektronik

Beylikdüzü Skoda Oto Özel Servis olarak Aracınızın elektrikli ve elektronik aksamlarındaki tüm arızalar giderilir.

Özellikle yeni modellerle birlikte artan araç teknolojisi, araçlarda tespit edilmesi daha zor olan arızalara neden olmaktadır. Oto elektrik şikayeti ile servisimize gelen araçlar öncelikle teşhis test cihazlarımız ile test edilmektedir. Arıza tespit edildikten sonra (müşterinin bilgisi dahilinde) uzman teknisyenlerimiz tarafından onarım işlemi başlatılır.

Yedek Parça Hizmetlerimiz

 • Anında, hızlı ve orijinal yedek parça temini.
 • Her zaman stok çeşitliliği ve miktarı ile yüksek kullanılabilirlik
 • Aracınızın her parçası için hızlı tedarik ve sürekli takip
 • Anında bildirim ve uygun fiyat politikası

Mini Onarım

Aracınızda meydana gelen kaza, çarpma gibi dış etkenlerden kaynaklanabilecek ezikler, kapı, kaput, çamurluk, tavan, bagaj vb. gibi alanlarda meydana gelen çeşitli çarpmalardır. Beylikdüzü Skoda Oto Özel Servis bu konuda çok dikkatli ve titiz bir şekilde çalışmakta olup 1-5 cm çapındaki ezikleri aracınızın orjinalliğine zarar vermeden ve boya uygulamadan gidermektedir. Boyasız Göçük Giderme işleminde aracınız ikinci el satışlarında değer kaybetmez.