Hizmetler

Beylikdüzü Volkswagen Oto Özel Servis

Firmamız İstanbul Avrupa Yakası Volkswagen Servis, Büyükçekmece Volkswagen Servis, Silivri Esenyurt Volkswagen Servis, Avcılar Volkswagen Servis, Beylikdüzü Volkswagen Oto Özel Servis, Volkswagen Servis, Hadımköy Volkswagen Servis olarak hizmet vermektedir. Volkswagen özel servis olarak Volkswagen marka araçlara hizmet vermekteyiz.

Ana Hizmetlerimiz

  • Elektrik Arıza Tespiti ve Onarımı
  • Orijinal Test Cihazı ile Motor Test
  • Klima Tamiri ve Bakımı
  • Periyodik bakım
  • Arıza Hasar Gövde Onarımı ve Onarımı
  • Tüm Bileşenlerin Genel Bakım ve Onarımı
  • 7/24 Yıllık Yardım ile Elektrik ve Mekanik Servis

Volkswagen markalarının tüm modellerini detaylı olarak deneyimledik.

Son teknoloji bilgisayarlarımız ve deneyimli ustalarımız ile araçlarınızın durumunu tespit ederek, gördüğünüzden fazlasını tespit ediyor ve dilerseniz tamir, onarım, orijinal veya yan sanayi parçaları ile değiştiriyoruz.

Volkswagen Model Araçlar Elektronik – Mekanik Onarım. Düzenli Periyodik Bakım ve Servis. Acil Yol Yardımı. Uygun Fiyatlar. Profesyonel servis. Müşteri mutluluğu. Check Up Hizmeti.

Beylikdüzü Volkswagen Oto Özel Servis aracınızın tüm planlı bakımlarında güvenilir, ekonomik ve servis garantisi vermektedir.

Volkswagen araçlarına özel tasarlanmış bakım ekipmanlarının kullanıldığı ve Volkswagen araçlarına uygun bakımların yapıldığı Volkswagen özel servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Volkswagen dünyada ve ülkemizde en çok tercih edilen otomobil markalarından biridir. Ancak Volkswagen araçlarının sağlam ve güvenilir olması, bakıma ihtiyaç duymadıkları anlamına gelmez.

Her araç gibi Volkswagen araçlarının da düzenli bakıma ihtiyacı vardır.

Bilgisayarlı Teşhis Nedir?

Arıza tespit cihazları, modern otomobillerde elektronik beyin olarak adlandırılan ve otomobillerin her türlü parça ve aksamları hakkında bilgi alan ve bu birimlere kaydedilen arızaları okuyan Elektronik Kontrol Ünitesi – ECU ile haberleşir, hatayı siler. kodlar, yeni kurulan parçaları kodlayabilir ve uygulayabilir ve daha fazlasını yapabilir. Çok fonksiyonlu cihazlardır.

Araba Bilgisayara Nasıl Bağlanır?

Aracınız bilgisayara bağlandığında öncelikle bir uzatma kablosu yardımı ile bilgisayar çıkışları alınır, ardından bilgisayar aracınızın elektronik kontrol ünitesine bağlanır ve program çalıştırılır. Daha sonra bilgisayardaki programdaki tüm arızalar belirlenir ve kullanıcı bilgilendirilir. Ardından arıza servis ışıkları ve hata kodları düzeltilir. Daha sonra program kapatılır ve bilgisayarın parçaları demonte edilir. Arabayı bilgisayara bağlamak olan bu işlemden sonra ekranda arabanın tüm arıza lambaları sönecektir.

Teşhis Cihazında Hangi Arızalar Meydana Geliyor?

Oto arızaları tespit edilirken otomobil ile ilgili birçok arıza meydana gelmektedir. Aracın elektronik aksamından mekanik parçalarına kadar aracın işletim sisteminin tüm parçalarındaki arızalar, teşhis cihazı tarafından algılanır. Ayrıca yakıt sistemi, egzoz sistemi gibi önemli parçaların arızaları da teşhis cihazına bağlanarak bulunabilir.

Sonuç olarak:

Otomatik arıza tespiti, bilgisayarlı bir arıza bulucu olmadan yapılamaz. Beylikdüzü Volkswagen Oto Özel Servis kullandığı tüm programlar ve arıza tespit cihazları ile tüm marka ve model araçların arıza lambalarını ve servis ışıklarını söndürür. Arıza lambaları aracınızda bir sorun olduğunun göstergesidir ve dikkate alınması gerekir. Dikkate alınmayan arıza lambaları, araçta mekanik hasara neden olabilecek arızalara neden olur. Çoğu kullanıcının bilgisayarlı teşhise sahip olmaması otomobillerde çok yaygın olsa da, hata kodları devam etse de, genellikle maliyetli arızaların sonucudur. Özellikle yağ değişim süreleri ve oto bakım sürelerinin gecikmesi sık yaşanan arızaların göstergesidir.