Kaporta & Boya

Kaporta aracınızın içerisinde yer alan tüm aksamların üzerini kapatan kalkandır. Motor ve yolcu bölümlerini her türlü tehlikeye karşı korumasının yanı sıra ses izolasyonu sağlaması bakımından önemlidir. Dolayısıyla Green Auto Service olarak biz aracınızın hasarı hangi boyutta olursa olsun profesyonel kaporta ustalarımız ve teknolojik ekipmanlarımızla aracınızı onarıyor, ilk günkü haline getiriyoruz.
Her marka ve model aracınızın kaporta, şase aksamlarını fabrikasyon çıkış standartları doğrultusunda alanında uzman ekibimiz tarafından büyük bir titizlikle onarımı gerçekleşir. Onarımı gerçeklemesi mümkün olmayan parçalar talebiniz doğrultusunda orjinal veya orjinale yakın parça değişimiyle sorun giderilir.
Yani aracınızın elbisesi olan kaporta bölümünde biz, büyük bir titizlikle onarımını gerçekleştiriyoruz

.Aracınızın makyajıdır Boya
Profesyonel ekibimiz, en kaliteli boya markalarıyla her marka araca uygun renk yaratan bilgisayarlı oto boya mix makinemiz ve boya fırınımızla aracınızı ilk günkü haline kavuşturuyor.Boya fırınımız dijital ve elektrikli sistem olup, boya işlemleri tozsuz ortamda yapılmaktadır. Bu da aracınızın boyası sıfır hata ile boyanması sonucunu doğuruyor.
Alanında uzman boya ustalarımız tecrübesiyle aracınızı ilk günkü haline yada istediğiniz boya rengi ile ton farkı olmaksızın teslim ediyoruz.