Hizmetler

Beylikdüzü Chevrolet Oto Servis

Beylikdüzü Chevrolet Oto Servisi‘nde aracınız servisimize geldiği andan itibaren motor, kaporta, boya, hangi işlem olursa olsun, Beylikdüzü Chevrolet Oto Servisi, Chevrolet tamiri, Chevrolet bakımı ve Chevrolet tamiri bekleyen tüm araçlar yetkili servise teslim edilir.

Uzman ustalarımız aracınızın tüm sorunlarını çözecektir. Tüm araçlar, Avrupa yakasında Chevrolet özel servis onarım ve bakım hizmeti veren Beylikdüzü Chevrolet Oto Servisi ne özeldir.

Otomatik vites, triptonik vites ve şanzıman tamirinde garantili çözüm Beylikdüzü Chevrolet Oto Servisi

Mekanik Departmanında motor bakımı, ön düzen, fren sistemleri, şanzıman ve diferansiyel gibi hayati önem taşıyan parçalarda yüksek performans elde etmek için yapılan hizmetleri kapsar…

Hasarınız, vekaletname alınarak, deneyimli personelimiz tarafından kısa sürede aracınızın eski haline döndürülecektir.

Uzman Ellerde Mekanik Tamir

Motor Mekanik, Elektrik, Elektronik, CHEVROLET markalarının her türlü tamir ve bakımını kaliteden ödün vermeden yapmaktayız.

CHEVROLET Araçlarında Mekanik Onarım İçeriği;

 • Motor Analizi, Motor Performans Analizi ve Aracın Bilgisayar Sistemi,
 • Z Çubuklarının Kontrolü,
 • Amortisör Başlıklarının Kontrolü,
 • Yağ ve Yağ Filtrelerinin Değişimi,
 • Zamanlama ve V Kayışlarının Kontrolü,
 • Alternatör, Fan ve Soğutma Sistemi V-Kayışlarının kontrol edilmesi ve gerektiğinde değiştirilmesi,
 • Soğutma sistemlerinde Hortumların kontrol edilmesi ve gerekirse değiştirilmesi,
 • Lastik, Aşınma ve Hava Basıncı Kontrolleri,
 • Tekerlek Ayarı ve Lastiklerin Dengelenmesi,
 • Fren Balatalarının kontrol edilmesi ve değiştirilmesi
 • Yakıt Sistemi, Pompa ve Filtrelerin Kontrolü,
 • Tüm Sıvıların kontrol edilmesi ve eksikse eklenmesi (motor yağı, fren hidroliği, direksiyon dişlisi hidroliği, şanzıman, soğutucu akışkan),

Periyodik Bakım

Özellikle trafiğin yoğun olduğu bölgelerde her yıl veya 10.000 kilometrede bir Dizel veya LPG’li araçlara bakım yaptırmalısınız.

– İyi Yakıt Ekonomisi

– Uzun Araç Ömrü

– Sürüş Keyfi – Güvenlik

– Güvenilirlik

– Yasal Düzenlemelere Uyum

Elektronik Servis

Aracınızda elektronik bir arıza varsa veya uyarı lambası yanarsa, sorunu hızlı bir şekilde tespit etmenize ve profesyonelce düzeltmenize yardımcı oluyoruz. Ayrıca bilgisayarlı arıza tespit sistemi sayesinde arıza ışığı yanmasa dahi aracınızda olması muhtemel tüm arızaları ve çıkabilecek sorunları tespit ederek anında hızlı çözümler sunuyoruz.

Yedek Parça

Beylikdüzü Chevrolet Oto Servisi uzman kadrosu ile müşterilerine orijinal yedek parça tedariğinde geniş imkanlar sunmaktadır. Stokta olmayan özel parçalar, çözüm ortaklarından hızlı bir şekilde temin edilmektedir.

Opel – Chevrolet teknolojisini ve kalitesini sizlere tanıtmak için teknik ekipmanlarımız ve uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Servis İçin Nereye Gidilir?

Beylikdüzü Chevrolet Oto Servisi otomotiv teknisyenleri, uzun yıllara dayanan yetkili bayilik tecrübesine sahip, iyi eğitimli uzmanlardır. Ayrıca en son servis bilgilerini alırlar ve teknik bültenler ve servis yayınları aracılığıyla kendilerini sürekli geliştirirler. Opel ve Chevrolet modellerini aracınız üzerinden değil, daha önceki eğitimleri sırasında tanırlar.